خدمات ما

بازسازی ساختمان

ground construction - Rebuildingموسسه خدماتی و تاسیساتی آذر تکنیک با مدیریت مهندس علی نظرزاده باهدف نوسازی و بازسازی ساختمان مسکونی ، بازسازی ساختمان اداری و بازسازی ساختمان تجاری آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

خدمات بازسازی آذر تکنیک شامل خدمات لوله کشی، سیم کشی ساختمان، اجرای کمد دیواری، رنگ و نقاشی ساختمان، گچکاری و گچبری، اجرای سقف کاذب، کاشیکاری ساختمان، سیم کشی تلفن و … می باشد. آذر تکنیک در تمام ساعات شبانه روز و حتی ایام تعطیل آماده خدمت رسانی به مشتریان خود میباشد . کارهای خدماتی را به ما بسپارید و آرامش را تجربه کنید.

تنها با یک تماس می توانید از مشورت رایگان پیمانکار بازسازی آذر تکنیک استفاده کنید. هزینه بازسازی خانه بستگی به وسعت تغییرات دارد. برای اجرای سقف کاذب باعث تغییر نورپردازی آپارتمان می شود که در این صورت خدمات برقکاری و سیم کشی ساختمان هم لازم هست. رنگ و نقاشی دیوارها را فراموش نکنید همه کارهای بازسازی ساختمان یک طرف، نقاشی ساختمان هم یک طرف. رنگ ها روح خانه هستند و فضایی گرم و صمیمی را ایجاد می کنند. اگر به دنبال بهترین شرکت ساختمانی در تهران هستید با ما تماس بگیرید.

برخی از خدمات ما :

  • نوسازی و بازسازی ساختمان
  • بازسازی ساختمان اداری و بازسازی ساختمان تجاری
  • طراحی نما و اجرا ، طراحی دکوراسیون داخلی و اجرا
  • طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف ، نقاشی ساختمان و نما ، اجرای کاشی و سرامیک