شوفاژ

خدمات شوفاژ ساختمان

موسسه خدماتی و تاسیساتی آذرتکنیک ارائه دهنده‌ی خدمات تخصصی شوفاژ ساختمان می‌باشد. تکنسین‌های این گروه با تجربه و دانش فنی تخصصی‌ترین تعمیرات را در محل به شما ارائه خواهد داد. کلیه خدمات دارای شش ماه ضمانت بوده و از قطعات یدکی اورجینال برای تعمیرات استفاده خواهد شد.

ارائه خدمات شوفاژ (heating) ساختمان یکی از مهمترین فعالیت های موسسه خدماتی و تاسیساتی آذر تکنیک می باشد. اجرای انواع نصب رادیاتور شوفاژ، تعمیرات شوفاژ، تشخیص خرابی در شوفاژ خانه، تعمیر موتورخانه شوفاژ، تعویض رادیاتورهای قدیمی، هواگیری شوفاژ، نصب ترموستات اتاقی، آب بندی بین پره ها  در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت را از ما بخواهید.

سایر خدمات قابل ارائه ما : نصب و تعمیر شوفاژ، تنظیم مشعل، تعویض و یا ترمیم منبع دوجداره، تعمیر سیستم موتورخانه شوفاژ، تعمیر منبع انبساط پشت بام، تعمیر دیگ، تعمیر و تعویض پمپ های شوفاژ، هواگیری رادیاتورها، شستشوی کویل، تعویض شیر فلکه موتورخانه، نصب رادیاتور و ….

 

مهمترین دسته بندی رادیاتور به این شکل است:

رادیاتور پره ای

رایاتور پنلی

رادیاتور قرنیزی

حوله خشک کن

شوفاژ پره ای

خدمات شوفاژ در کلیه نقاط تهران – 09128945748-09364744499 – شبانه روزی بصورت ۲۴ ساعته

سوالات متداول

گرمای رادیاتور بر طبق آب گرم وارد شده به داخل رادیاتورهاست که قابلیت تنظیم درجه گرما دارد. هر رادیاتورها شوفاژ با ورود آب گرم و خروج آب گرم تنظیم گرمای شوفاژ را انجام می دهد که یک شیر برای تنظیم گرما و شیر پایین رادیاتور شوفاژ برای تنظیم خروج آب رادیاتور می باشد.

شیر رادیاتور شوفاژ به سه دسته تقسیم می شود که شامل شیر سوپاپ دار، شیر ترموستات است و عموما دو شیر استفاده می شود که یک شیر برای ورود آب گرم در بالای رادیاتور و شیر پایین رادیاتور برای خروج آب گرم رادیاتور تعبیه شده است.

امروزه استفاده از پکیج و موتورخانه ( کمی قدیم تر ) رایج تر می باشد و هر دستگاهی پس از مدتی نیاز به تعمیر و نگهداری دارد. موضوعی که در این مقاله به آن پرداخته ایم رادیاتور شوفاژ می باشد، یکی از شایعترین مشکلات ، تجمع رسوب در قطعات و لوله ها به علت سختی موجود در آب مصرفی می باشد که عدم رسوب

زدایی می تواند باعث ایجاد خسارات و یا پرداخت هزینه های اضافی تری برای تعمیر گردد.

رسوبگیری رادیاتور شوفاژ چقدر اهمیت داشته و چه مزایایی دارد ؟

انجام این کار اهمیت زیادی داشته و در سلامت کارکرد پکیج دیواری بسیار موثر می باشد.

رسوبات داخل لوله کشی و رادیاتور ها با چرخش پمپ به داخل دستگاه کشیده می‌شود و باعث گرفتگی مبدل خروجی های پمپ و کلیه اتصالات پکیج خواهد شد که گاهاً برای پیدا کردن جای دقیق این گرفتگی وقت زیادی باید صرف شود و هزینه بر هم می باشدید.

در مرحله اول ابتدا ، آب پکیج را تخلیه نمایید شیر ورودی آب مصرفی به پکیج را ببندید و شیر پرکن پکیج را باز کنید و یکی از شیرهای آبگرم در ساختمان (ترجیحا پایین ترین شیر) را باز کرده و تا پایین آمدن عقربه فشار روی صفر منتظر بمانید. منظور از شیلنگ برگشت شوفاژ شیلنگی است که زیر پمپ قرار می گیرد.

چهار عدد شیلنگ زیر پکیج داریم که به چهار خروجی زیر پکیج متصل شده است. وقتی روبروی پکیج ایستاده ایم و زیر پکیج را نگاه می‌کنیم به ترتیب از سمت راست به چپ خروجی های زیر پکیج را مشخص کنیم.اولین خروجی از راست که همان برگشت شوفاژ می باشد.

دومین خروجی که شیر ورودی آب مصرفی (آب سرد) به آن متصل است با نام ورودی آب سرد شناخته می شود. سومین خروجی برگشت آبگرم مصرفی میباشد که با نام خروجی آبگرم شناخته می شود. و چهارمین خروجی رفت شوفاژ میباشد که به همین نام شناخته می شود. تقریبا در وسط این چهار خروجی یک شیلنگ نیز وجود دارد .

Piping azar1 - شوفاژ

برخی از خدمات ما :

  • نصب و اجرای انواع نصب رادیاتور شوفاژ، تعمیرات شوفاژ
  • تشخیص خرابی در شوفاژ خانه، تعمیر موتورخانه، تعویض رادیاتورهای قدیمی، هواگیری شوفاژ
  • نصب ترموستات اتاقی، آب بندی بین پره ها
  • ارائه آموزشهای کاربردی و مشاوره رایگان
Heating - شوفاژ

برچسب ها : نصب شوفاژ ، تعمیر رادیاتور ، heating ، تشخیص خرابی ، تعویض شوفاژ ، سرویس موتورخانه ، نصب رادیاتور ، هواگیری ، سرویس شوفاژ ، ترموستات ، آبندی ، منبع دوجداره ، مشاوره رایگان ، آموزش ، گارانتی شوفاژ، گارانتی رادیاتور، شماره تعمیرکار شوفاژ،